powrót

Informacje dla mieszkańców

Place zabaw, koszenie traw i inne

1. Zarząd SM „ Południe” informuje, że od 22.05.2020 r. rozpoczęto koszenie traw w zasobach Spółdzielni i prace te planowo potrwają do 15.06.2020 r. Z uwagi na suszę i prośbę Prezydenta Miasta o czasowym wstrzymaniu koszenia nie zlecono tego zadania we wcześniejszym terminie.

2. Plac zabaw przy ul. Naftowej 63H nie został otwarty, ponieważ aktualnie trwają prace porządkowe oraz planowana jest jego modernizacja tj. wymiana nawierzchni, ogrodzenia, aranżacja miejsca do wypoczynku oraz nowe urządzenia zabawowe. O postępie tych prac będziemy Państwa informować na bieżąco i liczymy na zrozumienie z powodu czasowego braku dostępu do tego miejsca.

3. Zlecono wymianę piasku w 4 piaskownicach i niebawem dzieci będą mogły z nich korzystać.

4. Zlecono też przeprowadzenie prac polegających na odświeżeniu istniejących ławek (malowanie), naprawę uszkodzonych murków oraz montaż dodatkowych siedzisk.

Liczymy na Państwa zrozumienie w związku z pojawieniem się czasowych niedogodności, natomiast przeprowadzenie tych prac jest niezbędne, aby zapewnić lepszy komfort życia Mieszkańcom naszego Osiedla.

Informujemy Mieszkańców, że Nadzwyczajny tryb pracy Spółdzielni w zakresie wyłączenia wizyt w siedzibie Spółdzielni osób z zewnątrz został przedłużony do 15.06.2020 r.


Facebook