powrót

Wolne lokale użytkowe na wynajem

● Lokal użytkowy położony przy ul. Naftowej 35A o powierzchni użytkowej 110,21 m2 w centrum Osiedla Naftowa usytuowany na parterze. Lokal wyposażony jest w media: instalacja centralnego ogrzewania, instalacja wodno-kanalizacyjna, energia elektryczna. Stawka czynszowa za 1 m2 powierzchni użytkowej do ustalenia w drodze negocjacji.

● Lokal położony przy ul. Naftowej 35CD o powierzchni użytkowej 365,69 m2 w centrum Osiedla Naftowa usytuowany na parterze. Lokal wyposażony jest w media: instalacja centralnego ogrzewania, instalacja wodno-kanalizacyjna, energia elektryczna. Stawka czynszowa za 1 m2 powierzchni użytkowej do ustalenia w drodze negocjacji.

Lokal wolny od 01.11.2022r.
Istnieje możliwość wynajęcia połowy lokalu.

● Lokal położony przy ul. Naftowej 33 o powierzchni użytkowej 18,56 m2
w centrum Osiedla Naftowa - Akacjowa usytuowany na parterze. Lokal wyposażony jest w media: instalacja centralnego ogrzewania, instalacja wodno-kanalizacyjna, energia elektryczna. Stawka czynszowa za 1 m2 powierzchni użytkowej do ustalenia w drodze negocjacji.

● Lokal położony przy ul. Naftowej 35 o powierzchni użytkowej 93,44 m2
w centrum Osiedla Naftowa - Akacjowa usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal wyposażony jest w media: instalacja centralnego ogrzewania, instalacja wodno-kanalizacyjna, energia elektryczna. Stawka czynszowa za 1 m2 powierzchni użytkowej do ustalenia w drodze negocjacji.Facebook